Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Top Mark Těsnění pro korunku 2 ks

TOP 22 v kategorii Gumy a těsnění k vodním dýmkám

Top Mark Těsnění pro korunku 2 ks

Gumové univerzální těsnění pro vodní dýmky Top Mark 2 ks, určené pro korunky...
Doporučená nabídka Shishastyle.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč329 recenzíDalší informace

Gumové univerzální těsnění pro vodní dýmky Top Mark 2 ks, určené pro korunky...

Materiál
gumové
Druh
těsnění

• , zakoupeno v Shishastyle.cz

• Nejlepší těsnení na světě! Utěsní i zvuk nasrané tchýně která na Vás řve v vedlejšího pokoje
    • Můj život má zase smysl
    • Díky tomuto těsnění jsem si našel přítelkyni
    • Nemá sice vbudouvanou kalkulačku kolikrát jste si potáhli, ale na to je dobré těsnění na samotné šlauchy
    • Občas se na něm korunka snaží tančit break-dance, ale po kurzech klasického tance které jsem korunce koupil už se uklidnila

Nejlepší těsnění na světě, kdo ho nemá jako by nebyl

kvalitní zboží a rychlé dodání

Materiál
gumové
Druh
těsnění

Gumové univerzální těsnění pro vodní dýmky Top Mark 2 ks, určené pro korunky.

• Můj život má zase smysl
    • Díky tomuto těsnění jsem si našel přítelkyni